Alla 12 a. keelatud
Ringid
Rings (2017)
Kinodes alates 3.02.2017

On olemas üks video. Esmalt sa vaatad seda. Ja siis sa sured... Kurikuulsate RING õudukate seeria uus lugu leiab aset 13 aastat hiljem. Nooruke Julia muutub äärmiselt murelikuks, kui avastab, et tema peigmees Holt on seganud end paranähtusi uuriva professori ja tema juhitava hämara salarühmitusega, mille kogu tegevus keerleb ühe imeliku vana videokasseti ümber.

Väidetavalt saab selle video vaatamine seitsme päeva pärast vaatajale saatuslikuks. Julia ohverdab end oma armastatu päästmiseks ning sellest hetkest algab ettearvamatute ja pahaendeliste sündmuste amokijooks, mis peab leidma lahenduse 7 päeva jooksul. Mis värk selle kurivaimu Samaraga siis on, kes videolindi kaudu inimesi hukutab, selgub juba kinosaali pimeduses.

Tempoka põneviku žanrisse kalduva õudusfilmi RINGID on lavastanud auhinnatud F. Javier Gutiérrez ning peaosades astuvad noorte ja seksikate Alex Roe (Viies laine, 2016) ja Matilda Anna Ingrid Lutzi (L’Universale, 2016) kõrval üles ka telesarjast "Suure paugu teooria" Leonardina tuntud Johnny Galecki ning eriti kõhedusttekitavas rollis ka vanameister Vincent D'Onofrio (Full Metal Jacket, 1987).

Kinodes alates: 3.02.2017
Filmi pikkus: 1h 42 min
Lavastaja: F. Javier Gutiérrez
Osatäitjad: Johnny Galecki, Aimee Teegarden, Alex Roe, Vincent D'Onofrio
Tootja: Paramount Pictures
www.forumdistribution.eu
Forum Cinemas AS